X

Social media

Speakbe - Facebook i Twitter mają rywala

Speakbe jest polską platformą social media. Potencjał projektu jest tak duży, że w przyszłości może okazać się dużym konkurentem dla portali takich jak Facebook czy Twitter. Sprawdź, co twórcy platformy Speakbe zaproponowali swoim użytkownikom!

więcej

Twitter dla firm - o czym musisz wiedzieć?

W internecie istnieją różne portale social media, które możemy wykorzystać do promocji naszej firmy. Doskonale nadaje się do tego Facebook czy LinkedIn, jednak nie powinniśmy zapominać, że Twitter dla firm jest równie atrakcyjny i daje wiele możliwości.

więcej

YouTube wprowadza nowe rozdzielczości wyświetlania filmów

Na najpopularniejszym w Polsce i na świecie serwisie z filmami - YouTube - pojawiły się dwie nowe rozdzielczości 2K oraz 4K. Do tej pory najlepszym standardem był 1080p. Czym będą się różnić od tych, których używaliśmy dotychczas? Dowiedz się więcej!

więcej

Pozycjonowanie? Zacznij od profilu na LinkedIn!

LinkedIn już dawno podbił Amerykę i Europę Zachodnią, staje się także coraz bardziej popularny w Polsce. Dowiedz się, jak za pomocą kilku prostych kroków skutecznie wypozycjonować swój prywatny profil na LinkedIn i przeczytaj artykuł!

więcej

Jak rozliczać koszty reklamy na Facebooku i Google AdWords?

Nie tylko PR-owcy czy marketingowcy zdają sobie sprawę z tego, jak ważna dla firmy jest promocja - również sami przedsiębiorcy dostrzegają i doceniają wartość dobrej reklamy. Jak zatem rozliczać koszty reklamy na Facebooku i Google AdWords? Sprawdź!

więcej

Google+, Facebook - serwisy społecznościowe warte uwagi

Coraz więcej przedsiębiorców wykorzystuje serwisy społecznościowe takie jak Facebook czy Google+ do promowania swojej firmy. Jest to nowoczesna forma pozyskiwania klientów, która posiada wiele zalet oraz nie wymaga nakładów pieniężnych.

więcej

Facebook ułatwia organizowanie konkursów na osi czasu

Dla firm organizowanie konkursów na osi czasu profilu przedsiębiorstwa będzie łatwiejsze i zgodnie z regulaminem. Facebook ogłosił informację, że rezygnuje z szeregu obostrzeń i zezwala na prowadzenie konkursów przy wykorzystaniu „Lubię to!”.

więcej

Social media w biznesie - Facebook

Założenie firmowego fanpage’a na tak popularnym portalu jak Facebook jest całkowicie darmowe i nie pochłania wiele czasu. Schody zaczynają się w momencie, kiedy strona marki już istnieje i trzeba się zabrać za umiejętne jej prowadzenie.

więcej

Najbardziej znane marki na Facebooku - raport

Analitycy, badający brandy w sieci, skupili się przede wszystkim na badaniu liczby i stopnia zaangażowania fanów w pierwszym półroczu 2013 roku. Jakie marki na Facebooku są najpopularniejsze? Odpowiadamy w naszym artykule!

więcej

Lajki i udostępnienia nie wpływają na pozycję w Google

Facebook to potężne narzędzie marketingowe, które dzięki możliwościom "Lubię to" oraz "Udostępnij" może skierować na wybraną stronę dużą liczbę użytkowników. Czy zastanawialiście się jaką rolę pełnią wspomniane funkcje w wyszukiwarce Google?

więcej

Jak zarządzać aktywnością "Lubię to" na Facebooku?

Na większości portali społecznościowych mamy okazję do polubienia swojego hobby. Większość użytkowników jednak nie wie, że udostępniamy w ten sposób informacje o sobie, a co się z tym wiąże, jesteśmy narażeni na spam. Jak zarządzać aktywnością "Lubię to"?

więcej

Social Media Care - rola obsługi klienta w mediach społecznościowych

Social Media Care to nic innego jak obsługa klienta w mediach społecznościowych. Wciąż niewiele firm zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny dla klientów jest jej profil w social mediach. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

więcej

Social media - skuteczny sposób na promocję firmy

Promocja firmy jest czynnikiem, który decyduje o obecności na rynku. W dobie silnej konkurencji warto zadbać o właściwą komunikację, która nie tylko będzie stanowić reklamę, ale zbuduje więź. Sprawdź, jakie zastosowanie w tej kwestii mają social media!

więcej

Social media jako element promocji marki

Globalne wydatki na reklamę na serwisach społecznościowych ciągle rosną. Czy social media to nowy najpopularniejszy kanał reklamy? Dlaczego warto inwestować w kampanie prowadzone na social mediach? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

więcej

Social commerce – czym jest i jakie są jego zalety i wady?

Użytkownicy Internetu coraz więcej czasu poświęcają na scrollowanie social mediów, dlatego właściciele e-sklepów zauważają potencjał marketingowy w social commerce. Na czym polega social commerce oraz dlaczego jest tak istotny dla biznesu? Sprawdź!

więcej

Nowy produkt na Facebooku - jak go wypromować?

Media społecznościowe to świetne miejsce do promocji nowej oferty marki. Reklamując nowy produkt na Facebooku, łatwiej dotrzemy do grona odbiorców oraz wybijemy się wśród konkurencji. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jak prowadzić takie działania!

więcej

Kampania na Facebooku - ile kosztuje?

Kampania na Facebooku - jaki budżet powinno się na nią przeznaczyć? Czy kampania na Facebooku to skuteczne działanie marketingowe? Jak zaplanować kampanię, aby przyniosła założone cele? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej!

więcej

Social media, czyli promocja firmy w internecie

Czy promocja firmy w social media, to efektywne działanie marketingowe? Jak i kiedy publikować treści w internecie? Jakie serwisy społecznościowe są obecnie popularne? Czy warto założyć profil marki w social media? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

więcej

Typy użytkowników w social media - sprawdź którym jesteś

Z mediów społecznościowych korzysta już większość internautów. Wykorzystuje się je w celach prywatnych ale również świetnie sprawdzają się do promocji firmy. Przeczytaj, jakie występują typy użytkowników w social media, aby lepiej poznać swoich odbiorców.

więcej

Monitorowanie social mediów od podszewki

Prowadzisz działalność gospodarczą i promujesz ją w mediach społecznościowych? Poznaj bliżej czym jest monitorowanie social mediów i jakie są dostępne na rynku narzędzia pomagające być na bieżąco z tym jak Cię "widzą" w internecie.

więcej