X

Najczęściej czytane

CRM (Customer Relationship Management) - co to jest?

Prowadzisz firmę? Szukasz sposobów na lepszą organizację i zarządzanie kontaktami z klientami? Sprawdź, na czym polega Customer Relationship Management, czyli popularny CRM. Jakie są jego zalety oraz jak może Ci on pomóc w codziennej pracy.

więcej

Email marketing - jak skutecznie trafić do klientów i promować firmę?

Email marketing najczęściej jest używany w celach informacyjnych i promocyjno-sprzedażowych. Przedsiębiorcy cenią go, bo stanowi tanią i skuteczną formę promowania marki. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak go poprawnie stosować.

więcej

Social commerce – czym jest i jakie są jego zalety i wady?

Użytkownicy Internetu coraz więcej czasu poświęcają na scrollowanie social mediów, dlatego właściciele e-sklepów zauważają potencjał marketingowy w social commerce. Na czym polega social commerce oraz dlaczego jest tak istotny dla biznesu? Sprawdź!

więcej

Mobilna strona internetowa - jak ją stworzyć?

W czasach rozwoju coraz to nowych technologii klasyczne strony internetowe przestają wystarczać do odpowiedniego promowania marki. Co staje się niezbędne? Mobilna strona internetowa. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat.

więcej

Obsługa i współpraca z klientami - błędy, których należy unikać!

Klienci są wymagający, niezależnie od tego, w jaki sposób dokonują zakupu. Jednak bez nich trudno wyobrazić sobie istnienie firmy i osiągnięcie sukcesu na rynku. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak powinna wyglądać współpraca z klientami!

więcej

Lojalny klient - jak go pozyskać?

Lojalny klient dla e-biznesu to największy skarb. Oprócz stale powracających użytkowników możemy liczyć na rekomendacje i polecenia. Sprawdź w artykule, kim jest lojalny klient, jak go pozyskać i na stałe wzbudzić w nim zaufanie do naszej marki.

więcej

Typy użytkowników w social media - sprawdź którym jesteś

Z mediów społecznościowych korzysta już większość internautów. Wykorzystuje się je w celach prywatnych ale również świetnie sprawdzają się do promocji firmy. Przeczytaj, jakie występują typy użytkowników w social media, aby lepiej poznać swoich odbiorców.

więcej

Dobra obsługa klienta podstawą sukcesu e-sklepu

Właściwa obsługa klienta to najlepsza droga do zatrzymania go na dłużej. Internauci oczekują zarówno najwyższej jakości oferowanych produktów, jak i szybkiej reakcji na zgłaszane uwagi czy problemy. Dowiedz się jak prawidłowo obsługiwać klienta e-sklepu.

więcej

Twitter dla firm - o czym musisz wiedzieć?

W internecie istnieją różne portale social media, które możemy wykorzystać do promocji naszej firmy. Doskonale nadaje się do tego Facebook czy LinkedIn, jednak nie powinniśmy zapominać, że Twitter dla firm jest równie atrakcyjny i daje wiele możliwości.

więcej

YouTube jako narzędzie promocji firmy w internecie

Promowanie marki na YouTube za pomocą videoklipów i virali nie jest już nową strategią marketingową. Jednak jak to robić dobrze i skutecznie? Czego należy się wystrzegać, stosując ten rodzaj promocji i jakich efektów można się spodziewać? Sprawdź!

więcej

Obsługa klienta za pomocą maila, czatu lub telefonu – co wybrać?

Czynnikiem warunkującym przetrwanie marki na rynku jest klient. Sposób, w jaki odbywa się z nim komunikacja, jest ważnym elementem strategii biznesowej. Sprawdź, jak obsługa klienta wpływa na wizerunek marki i jakie są najlepsze kanały do konwersacji.

więcej

CRM - plusy i minusy działania systemu

System CRM to narzędzie wspierające większość procesów prowadzenia działalności, takich jak pozyskiwanie klientów, pomiar kosztów, a także utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami. Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie są wady i zalety jego stosowania.

więcej

Social media - skuteczny sposób na promocję firmy

Promocja firmy jest czynnikiem, który decyduje o obecności na rynku. W dobie silnej konkurencji warto zadbać o właściwą komunikację, która nie tylko będzie stanowić reklamę, ale zbuduje więź. Sprawdź, jakie zastosowanie w tej kwestii mają social media!

więcej

Klientocentryzm - jak go stosować w świecie wirtualnym?

Nie jest najważniejsze to, co dana marka chciałaby, aby o niej myśleli konsumenci. Istotniejsze jest to, jak naprawdę klienci ją postrzegają. Dowiedz się, na czym polega klientocentryzm i dlaczego powinien być dzisiaj jedną z głównych strategii firm.

więcej

CRM - zarządzanie relacjami z klientem

Wraz z rozwojem narzędzi informatycznych, powstaje wiele aplikacji i programów przydatnych w prowadzeniu i unowocześnianiu firmy.

więcej

Cold email - jak go napisać, by zwrócić uwagę odbiorcy?

Email marketing to wciąż popularna, ale też skuteczna forma komunikacji. Aby wiadomość trafiła do odbiorcy i zyskała jego zainteresowanie, warto znać zasady dotyczące “zimnych maili”. Sprawdź, czym jest cold email i jak go poprawnie napisać!

więcej

Jak zaprojektować ścieżkę zakupową klienta? Warto wiedzieć!

Niestety, tylko co trzeci koszyk w sklepie internetowym jest finalizowany i opłacany. Wynika to między innymi ze źle zaprojektowanej i często skomplikowanej ścieżki zakupowej. Jak zaprojektować ścieżkę zakupową klienta, aby sprzedawać więcej? Sprawdź!

więcej

Czym są klauzule niedozwolone i jak się przed nimi chronić?

Nie daj się oszukać - reaguj, gdy w umowie są klauzule niedozwolone! Taki zapis jest niekorzystny i narusza prawa konsumentów, dlatego jest nieważny z mocy prawa, czego niestety nie wszyscy są świadomi. Dowiedz się więcej i chroń swoje prawa!

więcej

Inertia selling - niezamówione świadczenia wysłane konsumentowi

W obrocie konsumenckim na całej UE zabronione są praktyki, polegające na świadczeniu niezamówionych towarów lub usług z żądaniem zapłaty, zwrotu lub przechowania rzeczy. Sprawdź, czym jest inertia selling i jak w tym kontekście wyglądają prawa konsumenta.

więcej

Jak zarządzać aktywnością "Lubię to" na Facebooku?

Na większości portali społecznościowych mamy okazję do polubienia swojego hobby. Większość użytkowników jednak nie wie, że udostępniamy w ten sposób informacje o sobie, a co się z tym wiąże, jesteśmy narażeni na spam. Jak zarządzać aktywnością "Lubię to"?

więcej