X

Email marketing

Komunikacja e-mail marketingu

Komunikacja e-mail marketingu to z pewnością skuteczne narzędzie reklamowe. Jak odpowiednio dobrać strategię e-mail marketingu do profilu swojej firmy? Jak budować przekaz dla naszych odbiorców? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej!

więcej

Efektywny newsletter - stwórz go sam!

Czy są sposoby na „zmuszenie” czytelnika do otworzenia maila? Czy wiesz w jaki sposób wpłynąć na jego zainteresowanie? Efektywny newsletter może być silną bronią w ręku dobrego marketingowca. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

więcej

Profilowanie subskrybentów newslettera – jakie ma znaczenie?

Profilowanie subskrybentów newslettera to kluczowa kwestia w procesie budowania relacji z klientem. Czy zawsze warto zwracać uwagę na te same czynniki, takie jak wiek i płeć? Co, jeżeli nie dokonamy pogrupowania naszych klientów? Odpowiadamy w artykule.

więcej

Newsletter – jak go skonstruować? Na co uważać?

Newsletter stanowi część strategii marketingowej i jest przydatnym narzędziem w pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów. Jednak żeby spełniał swoją funkcję, a także był zgodny z prawem, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii – wskazujemy je w artykule.

więcej

Newsletter - z jakich elementów powinien się składać?

E-mail marketing to nadal jedna z najbardziej popularnych form komunikacji między klientem a marką. Wiadomości e-mail to idealny sposób na prezentowanie oferty także potencjalnym klientom. Sprawdź, jak newsletter musi być odpowiednio skonstruowany.

więcej

Skuteczny mailing od strony technicznej

Mailing i newsletter to aktualnie bardzo popularne narzędzia ułatwiające kontakt przedsiębiorstw z nowymi i obecnymi klientami. Obie formy reklamy są udostępniane poprzez wysyłanie ich odbiorcom za pośrednictwem poczty elektronicznej.

więcej

Kolory w mailingu - jakie barwy mają największe zastosowanie?

Kolory odgrywają duże znaczenie w każdej strategii marketingowej, a dobór odpowiednich jest szczególnie istotny w mailingu. Jakie kolory najlepiej wpływają na odbiorców? Jak zastosowane kolory w mailingu mogą przełożyć się na zysk firmy? Przeczytaj!

więcej

Email marketing - jak w prosty sposób komunikować się z klientem?

Czym jest email marketing i jak skutecznie z niego korzystać? Jakie są zasady dobrego mailingu? Jakie zalety wyróżniają email marketing? Kiedy i jak go stosować? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się wszystkiego na temat email marketingu!

więcej

Cold email - jak go napisać, by zwrócić uwagę odbiorcy?

Email marketing to wciąż popularna, ale też skuteczna forma komunikacji. Aby wiadomość trafiła do odbiorcy i zyskała jego zainteresowanie, warto znać zasady dotyczące “zimnych maili”. Sprawdź, czym jest cold email i jak go poprawnie napisać!

więcej

Email marketing - jak skutecznie trafić do klientów i promować firmę?

Email marketing najczęściej jest używany w celach informacyjnych i promocyjno-sprzedażowych. Przedsiębiorcy cenią go, bo stanowi tanią i skuteczną formę promowania marki. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak go poprawnie stosować.

więcej