X

newsletter

Komunikacja e-mail marketingu

Komunikacja e-mail marketingu to z pewnością skuteczne narzędzie reklamowe. Jak odpowiednio dobrać strategię e-mail marketingu do profilu swojej firmy? Jak budować przekaz dla naszych odbiorców? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się więcej!

więcej

Profilowanie subskrybentów newslettera – jakie ma znaczenie?

Profilowanie subskrybentów newslettera to kluczowa kwestia w procesie budowania relacji z klientem. Czy zawsze warto zwracać uwagę na te same czynniki, takie jak wiek i płeć? Co, jeżeli nie dokonamy pogrupowania naszych klientów? Odpowiadamy w artykule.

więcej

Newsletter – jak go skonstruować? Na co uważać?

Newsletter stanowi część strategii marketingowej i jest przydatnym narzędziem w pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów. Jednak żeby spełniał swoją funkcję, a także był zgodny z prawem, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii – wskazujemy je w artykule.

więcej

Newsletter - z jakich elementów powinien się składać?

E-mail marketing to nadal jedna z najbardziej popularnych form komunikacji między klientem a marką. Wiadomości e-mail to idealny sposób na prezentowanie oferty także potencjalnym klientom. Sprawdź, jak newsletter musi być odpowiednio skonstruowany.

więcej

Newsletter- obowiązkowy e-mail czy sposób na komunikację z klientem?

Newsletter można określić jako “informator o nowościach” w naszej firmie, który regularnie wysyłamy drogą mailową do aktualnych oraz potencjalnych klientów. Dowiedz się więcej na temat wysyłania Newslettera.

więcej

Skuteczny mailing od strony technicznej

Mailing i newsletter to aktualnie bardzo popularne narzędzia ułatwiające kontakt przedsiębiorstw z nowymi i obecnymi klientami. Obie formy reklamy są udostępniane poprzez wysyłanie ich odbiorcom za pośrednictwem poczty elektronicznej.

więcej

SEO i email marketing - jak to połączyć?

W czasach kiedy jednym z wiodących mediów jest internet to email marketing i działania SEO stanowią istotny element strategii biznesowej. Jak je wykorzystywać w marketingu firmy? Dowiedz się, jak skutecznie połączyć SEO i email marketing!

więcej