X

social media

Social media w e-commerce - czy są niezbędne?

Wykorzystaj social media w e-commerce do promowania swojej firmy. Dowiedz się, jak odpowiednio korzystać z mediów społecznościowych, aby zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy w sieci! Zobacz, co możesz dzięki temu zyskać.

więcej

Social media - skuteczny sposób na promocję firmy

Promocja firmy jest czynnikiem, który decyduje o obecności na rynku. W dobie silnej konkurencji warto zadbać o właściwą komunikację, która nie tylko będzie stanowić reklamę, ale zbuduje więź. Sprawdź, jakie zastosowanie w tej kwestii mają social media!

więcej

Social media jako element promocji marki

Globalne wydatki na reklamę na serwisach społecznościowych ciągle rosną. Czy social media to nowy najpopularniejszy kanał reklamy? Dlaczego warto inwestować w kampanie prowadzone na social mediach? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

więcej

Social media, czyli promocja firmy w internecie

Czy promocja firmy w social media, to efektywne działanie marketingowe? Jak i kiedy publikować treści w internecie? Jakie serwisy społecznościowe są obecnie popularne? Czy warto założyć profil marki w social media? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

więcej

Typy użytkowników w social media - sprawdź którym jesteś

Z mediów społecznościowych korzysta już większość internautów. Wykorzystuje się je w celach prywatnych ale również świetnie sprawdzają się do promocji firmy. Przeczytaj, jakie występują typy użytkowników w social media, aby lepiej poznać swoich odbiorców.

więcej

Gify w Social Media

Kiedy Facebook zaczął faworyzować filmy zamiast zdjęć, z otchłani internetu wróciły do łask gify. Kolorowe obrazki zbliżone do filmu, jednak o parametrach zdjęcia zawładnęły na dobre cyfrowym światem. Jakie korzyści płyną z wykorzystywania gifów? Sprawdź!

więcej

Model EEIA w Social Media - do czego służy?

Model EEIA to jedna ze skuteczniejszych metod pomiarów działań w mediach społecznościowych, autorstwa Dona Bartholomewa. Model ten pozwala na określenie efektywności działań marketingowych, prowadzonych w sieci. Jak skutecznie go interpretować? Sprawdź!

więcej