X

blogerzy

Współpraca z blogerami jako sposób na promocję marki

Czy współpraca z blogerami to skuteczny sposób na dotarcie do swoich potencjalnych klientów? Jak wykorzystać współpracę z blogerem w strategi marketingowej firmy? Jakie są korzyści płynące ze współpracy z blogerami? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

więcej

Blogerzy - jakich błędów nie popełniać we współpracy z firmami?

Wielu blogerów dąży do tego, aby nawiązywać opłacalną współpracę z firmami. Ważna jest jakość blogów, ich wygląd, liczba prezentowanych na stronie banerów oraz oryginalność. Sprawdź, jakich błędów nie popełniać, kiedy liczymy na owocne kampanie!

więcej

Blogerzy - czy warto angażować ich do kampanii reklamowej

Blogerzy coraz częściej biorą udział w dużych kampaniach reklamowych. Nie ma się co temu dziwić, wyrastają oni na prawdziwych liderów opinii i budują silne społeczności. Dzięki ich kreatywności możemy oglądać naprawdę ciekawe akcje promocyjne.

więcej

Blogerzy – czy warto angażować ich do kampanii internetowej?

Zmiany sposobu funkcjonowania w internecie doprowadziły między innymi do wytworzenia się nowej grupy zawodowej, którą stanowią blogerzy czy ujmując szerzej – influencerzy. Czy warto podejmować z nimi współpracę w ramach akcji marketingowych? Przeczytaj!

więcej

Blogerzy, czy warto angażować ich do kampanii?

Blogerzy i ich zarobki są szeroko komentowane. W dyskusji na ten temat pojawiają się oczywiście zarówno głosy pozytywne, jak i negatywne. Czy warto angażować blogerów do kampanii reklamowych? Sprawdź, jakie niesie to za sobą korzyści.

więcej