X

youtube

Jak zarabiać na YouTube?

Jak się okazuje, YouTube może pełnić nie tylko rozrywkową rolę. Polityka Google umożliwia zarabianie za pośrednictwem serwisu – warto dodać, że wcale niemałych sum. Nie jest to jednak proste zadanie. Jak zarabiać na YouTube? Przeczytaj i dowiedz się!

więcej

YouTube wprowadza nowe rozdzielczości wyświetlania filmów

Na najpopularniejszym w Polsce i na świecie serwisie z filmami - YouTube - pojawiły się dwie nowe rozdzielczości 2K oraz 4K. Do tej pory najlepszym standardem był 1080p. Czym będą się różnić od tych, których używaliśmy dotychczas? Dowiedz się więcej!

więcej

Youtuberzy - czy warto w nich inwestować?

Niektórzy twierdzą, że YouTube już niedługo zastąpi telewizję. Filmików jest coraz więcej, tematy obejmują coraz szerszy krąg zagadnień, a twórcy stają się coraz bardziej popularni. Taki stan przyciąga reklamodawców. Czy Youtuberzy to dobra inwestycja?

więcej

YouTube - poznaj polskie gwiazdy internetu

YouTube jest jednym z najbardziej popularnych serwisów internetowych. Platforma obecnie jest odwiedzana przez miliony ludzi z całego świata. Wielu osobom YouTube przyniósł sławę i pomógł zarobić duże pieniądze. Poznaj polskie gwiazdy tego serwisu!

więcej

YouTube jako narzędzie promocji firmy w internecie

Promowanie marki na YouTube za pomocą videoklipów i virali nie jest już nową strategią marketingową. Jednak jak to robić dobrze i skutecznie? Czego należy się wystrzegać, stosując ten rodzaj promocji i jakich efektów można się spodziewać? Sprawdź!

więcej